Od bezpłatnej wyceny poprzez zniesienie mienia a także wniesienie, oferujemy również, profesjonalny załadunek i rozładunek oraz bezpieczny transport.

Jeśli interesuje Cię oferta naszej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, w którym mogą Państwo przeprowadzić wstępną wycenę naszych usług. Na podstawie podanych przez Państwa szczegółowych danych w formularzu, nasi specjaliści w ciągu kilku godzin przygotują dla Państwa wycenę, która zostanie dostarczona drogą e-mailową.

ER Max Transport

os. Południe 16a/8

44-253 Rybnik

NIP: 6423007366

533 664 799

biuro@ermaxtransport.pl

Rodzaj przeprowadzki: prywatnafirmowamiędzynarodowa

Administratorem Państwa danych osobowych jest ER Max Transport z siedzibą w Rybniku, ul. os. Południe 16a/8, 44-253 Rybnik, NIP: 6423007366.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.