Poznaj ER Max Transport

Profesjonalne przeprowadzki i usługi transportowe

Od bezpłatnej wyceny poprzez zniesienie mienia a także wniesienie, oferujemy również, profesjonalny załadunek i rozładunek oraz bezpieczny transport. Dysponujemy dużym, pakownym samochodem i kulturalną oraz doświadczoną obsługą. Wymiary przestrzeni ładunkowej to 4,25 m x 2,3 m x 2,3 m.

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami na terenie kraju jak i za granicą. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie mienia a zarazem oferujemy przystępną cenę oraz najwyższą jakość usług. Na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, karton, papier, koce itp.).

Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu (również w niedziele! – w trosce o czas naszego Klienta). Wyślij zapytanie o wycenę naszych usług, a my w ciągu kilku godzin przedstawimy pełny kosztorys. Co ważne, podamy dokładną cenę za określony zakres usług, dzięki temu Klient unika niespodzianek typowych dla tego rodzaju usług w postaci niezapowiedzianych dodatkowych kosztów.

ER Max Transport przeprowadzki
ER Max Transport samochody

Zawsze na czas i w dobrej cenie

Wybierając ofertę ER Max Transport zawsze płacisz koszt, który ustalony jest z góry przed rozpoczęciem zlecenia. Co więcej zawsze działamy zgodnie z ustalonym harmonogramem, dzięki czemu unikamy opóźnień w transporcie. Każde zadanie wykonujemy od początku do końca. Liczą się dla nas jak najlepsze rezultaty to one bowiem stanowią o tym kim jesteśmy.

Wiemy, jak bezpiecznie przetransportować ważne dla Państwa przedmioty i sprawić, by proces przeprowadzki był jak najmniej stresujący. W ramach usług ER Max Transport przewozimy również instrumenty muzyczne,  nawet te o dużych gabarytach, jak fortepian czy też pianino.

Dla jak najdokładniejszej wyceny i z uwagi na oszczędność czasu naszego Klienta prosimy o przygotowanie następujących informacji: piętra z którego towar należy znieść i wnieść, informacji o asortymencie do przewiezienia, adresu odbioru i docelowego dostarczenia. Na podstawie tych informacji nasz konsultant będzie w stanie podać dokładną cenę usługi.

Dlaczego warto wybrać ER Max Transport?

Działamy 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli
Dysponujemy dużym i pakownym samochodem transportowym
Zabezpieczamy cały transport podczas załadunku
Podajemy dokładną wycenę bez ukrytych kosztów dodatkowych
Zajmujemy się montażem oraz demontażem mebli i innych sprzętów

Poznaj usługi firmy ER Max Transport

TRANSPORT PRYWATNY

Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie mienia, a zarazem oferujemy przystępną cenę oraz najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy zajmują się transportem, montażem oraz demontażem, a także wniesieniem i wyniesieniem.

TRANSPORT FIRMOWY

Szukasz odpowiednich fachowców do pomocy w przeniesieniu firmy do innego punktu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla firm. Usługi wykonujemy od poniedziałku do niedzieli, co pozwala odpowiednio przeprowadzić cały proces.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami na terenie kraju jak i za granicą. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów przystosowanych do przewożenia wszelkiego rodzaju załadunku o różnym gabarycie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Od bezpłatnej wyceny poprzez zniesienie mienia a także wniesienie, oferujemy również, profesjonalny załadunek i rozładunek oraz bezpieczny transport.

Jeśli interesuje Cię oferta naszej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, w którym mogą Państwo przeprowadzić wstępną wycenę naszych usług. Na podstawie podanych przez Państwa szczegółowych danych w formularzu, nasi specjaliści w ciągu kilku godzin przygotują dla Państwa wycenę, która zostanie dostarczona drogą e-mailową.

ER Max Transport

os. Południe 16a/8

44-253 Rybnik

NIP: 6423007366

533 664 799

biuro@ermaxtransport.pl

Rodzaj przeprowadzki: prywatnafirmowamiędzynarodowa

Administratorem Państwa danych osobowych jest ER Max Transport z siedzibą w Rybniku, ul. os. Południe 16a/8, 44-253 Rybnik, NIP: 6423007366.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.