Przeprowadzki firmowe

Proces przeprowadzki firmy i zmiany lokalizacji może być kłopotliwym zadaniem do wykonania. Dzięki doświadczeniu specjalistów z firmy ER Max Transport będą Państwo mogli przeprowadzić ten proces w łatwy i szybki sposób, zachowując jak największą ciągłość działalności firmy. Nasz firma posiada wieloletnią praktykę w przeprowadzkach firmowych, dzięki czemu możemy dopasować odpowiednio harmonogram oraz czas wykonania zlecenia. Oferujemy przeprowadzki krajowe oraz międzynarodowe.

Każda przeprowadzka rozpoczyna się od wizji lokalnej, dzięki której będziemy mogli się przygotować na wszystkie problemy i niedogodności, jakie mogą pojawić się w trakcie realizacji zlecenia. Jeśli przeprowadzka wymaga dodatkowe montażu i demontażu mebli lub sprzętu RTV/AGD, nasi pracownicy są przygotowani do wsparcia Państwa w tym procesie. Możemy zagwarantować, że przygotowany harmonogram przeprowadzki pozwoli Państwu dopasować ciągłość pracy i przygotować odpowiednio zadania dla pracowników  w firmie.

Aby proces przeprowadzki stał się łatwy na życzenie Klienta dysponujemy podstawowymi materiałami do pakowania mebli (folia stretch, taśma, karton, papier, koce itp.). Po ustaleniu szczegółów realizacji zlecenia możemy zająć się również spakowaniem wszystkich rzeczy. Zarówno przedmioty, które będą transportowane, jak również sam ciąg komunikacyjny, którym będą przenoszone przedmioty, zostaje przed początkiem transportu odpowiednio przygotowany i zabezpieczony. Dzięki temu Klient nie musi obawiać się o zniszczenia przedmiotów lub korytarzy, które nie powinny powstać po procesie przeprowadzki.

Proces realizacji zlecenia

1. Przygotowanie do przeprowadzki

Ekspresowa i bezpłatna wycena usługi przeprowadzki, przygotowanie oferty, dostarczenie podstawowych materiałów do pakowania przedmiotów, wizja lokalna i przygotowanie ciągu komunikacyjnego.

2. Załadunek i transport

Zabezpieczenie pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych. Zabezpieczenie przedmiotów ustalonych w zleceniu, pakowanie, załadunek i transport przedmiotów do wyznaczonej lokalizacji.

3. Finalizacja zlecenia

Rozładunek przedmiotów w wyznaczonej lokalizacji. Wniesienie, montaż mebli, podłączenie sprzętu elektronicznego oraz usunięcie materiałów po przeprowadzce.

Od bezpłatnej wyceny poprzez zniesienie mienia a także wniesienie, oferujemy również, profesjonalny załadunek i rozładunek oraz bezpieczny transport.

Jeśli interesuje Cię oferta naszej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, w którym mogą Państwo przeprowadzić wstępną wycenę naszych usług. Na podstawie podanych przez Państwa szczegółowych danych w formularzu, nasi specjaliści w ciągu kilku godzin przygotują dla Państwa wycenę, która zostanie dostarczona drogą e-mailową.

ER Max Transport

os. Południe 16a/8

44-253 Rybnik

NIP: 6423007366

533 664 799

biuro@ermaxtransport.pl

Rodzaj przeprowadzki: prywatnafirmowamiędzynarodowa

Administratorem Państwa danych osobowych jest ER Max Transport z siedzibą w Rybniku, ul. os. Południe 16a/8, 44-253 Rybnik, NIP: 6423007366.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Polityki Prywatności.